Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi

İş bu gizlilik sözleşmesinde ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.'' ve www.ciftlikmalzeme.com web sitesini (E-Ticaret sitesi) ifade eder.


''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  "E-Ticaret Sitesinden Kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ile yaptığı ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve "E-Ticaret Sitesinde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı ozdedegrafik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Üyelik veya "E-Ticaret Sitesi" üzerindeki çeşitli form ve oylamaların doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyadı, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  "E-Ticaret Sitesi" üzerinden vermeleri gerekebilir.

''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİKullanıcı Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

Topladığımız kişisel bilgiler ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ'nin en son ürün duyuruları ve gelecekteki etkinlikleri hakkında ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  üyelerine bilgilendirmeye olanak vermektedir. Ayrıca, hizmetler, içerik ve reklamların geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  E-Bülten listesinde yer almak istenmediği takdirde, tercihler üyeler tarafından güncellenip istendiğinde ayrılmak mümkündür.

''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ"E-Ticaret Sitesi" üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  "E-Ticaret Sitesi" dâhilinde başka sitelere link verebilir. ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ  link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soyisim, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir. ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ’nin işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

 Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
 ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin kullanıcılarla akdettiği ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  Kullanıcı Sözleşmesi"nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
 Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
 Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  kullanıcılar ve kullanıcıların "E-Ticaret Sitesi"ni kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, "E-Ticaret Sitesi"ni kaç kişinin kullandığını, bir kişinin "E-Ticaret Sitesi"ni hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur.

Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ. tarafından "E-Ticaret Sitesi" dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler, ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ve işbirliği içindeki kişiler tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman "E-Ticaret Sitesi"de yayınlamak suretiyle değiştirebilir. ''ÖZDEDE GIDA HAY. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri "E-Ticaret Sitesi"nde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Feature

Ücretsiz Kargo

250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Feature

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Feature

Ürün İade

30 gün içinde ürününüzü iade edebilirsiniz