Big Image
AVAİLA 4 ORGANİK MİNERAL 25 KG
1.150,00 TL
Stok Durumu: Stokta Var
Tüm Bankalar üzerinden yapılan Havale ödemelerinde %3 indirim
Adet

Zinpro Bir molekül çinko, mangan ve bakır elementlerinin birer molekül amino asitle birleşmesi ve bir molekül kobaltın polisakkarit ile birleşmesinden elde edilen, dünyada patentli tek üründür. Birebir bağlama metodunda çinko, mangan ve bakırın bağlandığı amino asit molekülü tamamen bitkisel kaynaklı proteinlerden elde edilmektedir.

Etki Şekli : Süt Sığırlarında; genel durumu ve bağışıklığı iyileştirir. Süt verimini ve sütte kuru madde miktarını arttırır. Ayak ve tırnak hastalıklarını azaltarak bunların neden olduğu verim kayıplarını önler. Döl tutma oranını kuvvetlendirmek ve tohumlama sayısını azaltmak suretiyle üreme performansını arttırır. Süt işletmelerinin ve çiftçinin yıllık kayıplarını en aza indirir. Süt sığırlarının sağlık ve verimliliğini korumak suretiyle sürüden çıkartılma süresini uzatır.

Besi Sığırlarında; genel durumu ve bağışıklığı iyileştirir. Ayak ve tırnak hastalıklarını azaltarak bunların neden olduğu ağırlık kaybı ve kondisyon bozukluklarının önüne geçer. Günlük canlı ağırlık artışını ve yemden yararlanma oranının iyileştirir. Karkas kalitesini arttırır.

Kullanım Şekli ve Dozu : Ürün yem ile homojen bir karışım yapılarak uygulanır. Süt ve besi sığırları için önerilen uygulama dozu 1Kg./Ton yemdir.

Ambalaj Şekli : 25 kg’lık çok katlı torbalarda

YORUMLAR

Oylama:
Taksit Seçenekleri
Feature

Ücretsiz Kargo

250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Feature

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Feature

Ürün İade

30 gün içinde ürününüzü iade edebilirsiniz